S harfi ile başlayan kız isimleri

Doğru ve etkili iletişim için neler yapmalıyız?

S harfi ile başlayan kız isimleri

Süsen isminin anlamı nedir?

Çiçekleri iri, güzel görünüşlü ve kokulu bir süs bitkisi. Zambak

Süsengillerden, yaprakları kılıç biçiminde, çiçekleri iri ve mor renkli, güzel görünüşlü ve kokulu, çok yıllık bir süs bitkisi, susam

Süsengiller familyasından, rizomlu ya da soğanlı, kılıçsı yapraklı, mavi, mor, beyaz, kahverengi gibi renklerde çiçekleri olan, mezarlıklarda, park ve bahçelerde süs bitkisi olarak da yetiştirilen, çok yıllık bitkiler. Nevruz.

Süsen İsminin Özellikleri Nelerdir?

Sihirbaz gibidirler. Zorlukların üstesinden gelmek için mutlaka bir yol bulurlar. Çok sıcak kanlı ve tutkulu insanlardır. Hisleri çok kuvvetlidir. Ancak yine de dikkatli olmaları gerekir. Hislerine güvenerek davrandıklarında çok büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirler. Bu nedenle hemen hareket etmeden beklemeleri gerekebilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirler.

Düşüncesel ve fiziksel olarak aktif olmayı, olayların içinde kalmayı seven insanlardır. Olabildiğince çok konuyla ilgilenmek isterler. Sezgileri kuvvetlidir. Amaçları olan insanlardır. Karizmatik insanlardır. Çevrelerinde her zaman değişik farklı insanlar olmalarını isterler. İletişim yetenekleri oldukça iyidir. Ancak çok fazla aktivite ile ilgilenmeleri zaman konusunda sıkıntı yaşamalarına neden olabilir.

Aşkı yaşayan nadir insanlardır. Aşk için yaşar ve aşk için ölürler adeta. Özgürlüklerine oldukça düşkündürler ve özgürlükleri için belirledikleri çizginin aşılmasını şiddetle reddederler. Hayatı ve yaşamayı çok severler. Dışarıda yalnız zaman geçirmektense arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi tercih ederler. Toplu eğlencelere bayılırlar. Olaylara çok değişik pencerelerden bakarlar ve olayların değişik yönlerini görebilme ve değerlendirebilme yetenekleri vardır. Objektiflikten ayrılmazlar.

Yaratıcı insanlardır. Kendine özgü kişilikleri vardır. Kendilerine güvenleri tamdır. Olaylara farklı pencerelerden bakmayı severler. Yaptıkları her işte azimlidirler. Sistematik ve düzenli bir hayat yaşamak tercihleri arasında ilk sıradadır. Yazmayı ve okumayı çok severler. Günlük tuttuklarını da unutmayalım.

Süsen isminin Kökeni nedir?
Süsen isminin Kökeni:
Farsça

Süsen ismi Kur’an-ı Kerim’de Geçiyor mu?

Hayır. Süsen ismi Kur’an-ı Kerim’de geçmiyor fakat Süsen isminin Kur’an-ı Kerim’de geçmemesi bu ismi bebeğinize koyamayacağınız anlamına gelmiyor. Kur’an-ı Kerim’de geçmeyen bir çok güzel isim vardır.

Süsen ismi ile ilgili akrostiş şiir

Sever yaşamayı, bir aşk gibi
Ü
zmez seni hiç, arkadaş gibi
S
ezgileri kuvvetli, hem karizmatik
E
ğlenceyi sever ve çok sempatik
N
e güzel süstür Süsen isimlik
Şiir: Mehmet KARAKOYUN

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir