H Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

Rüya uyku yatak

H Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

H harfi ile başlayan rüya tabirleri

HABER Rüyada haber görmek

Rüyada güzel haberler görmek, mutluluğun ve şansın habercisidir.

Rüyada kötü haber görmek ise uğursuzluğa işaret sayılır.

HALI : Zenginliğin ve bolluğun simgesidir. Zengin arkadaşlar edineceğiniz anlamına da gelir. Eğer bir halı üzerinde yürüdüğünüzü gördüyseniz, çok zengin ve mutlu olacaksınız.

HAMİLELİK : Hamile olduğunu görmek, mutsuz bir evlilik hayatı demektir. Rüyayı gören gerçek hayatta da hamileyse; bu, sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirecek, sağlıklı bir çocuk dünyaya getireceksiniz anlamındadır.

HANÇER : Düşmanlarınız olduğu anlamına gelir.

HAMAM : Rüyada bir hamam gördüyseniz, bu, sağlık için bulunduğunuz ortam ve kişilerden bir süreliğine uzaklaşacağınız anlamına gelir. Yeni arkadaşlıklar olarak da yorumlanabilir.

HAP : Pek çok sorumluluk üstlenecek, fakat gerektiği kadar ödüllendirilmeyeceğinizin işaretidir.

HAPİS, HAPİSHANE: Rüyada hapishane görmek, hapis olmak

Rüyada hapishane görmek

Rüyada hapishane, uğursuzluk ve mutsuzluk demektir. Layık olmadığını düşündüğünüz bir kişiye bazı haklar vermeniz istenecek. Mantıklı düşünün ve bu konuda daha doğru kararlar vermeye çalışın.

Zor, sıkıntılı günler, anlaşılması son derece zor olarak yorumlanıyor. Kişinin çevresinde bulunan kötü niyetli ve nankör insanların olabileceğine yorumlanır. Bu kişilere karşı dikkatli ve tedbirli davranılmalı.

Rüyada hapishane, rüyayı gören kişinin hayal kırıklığı ve üzüntü yaşayacağına işaret etmektedir. Bu hayal kırıklığını yaşayacağı bir olaydan ya da çevresindeki insanlardan dolayı yaşayabilir.

Rüyada hapse girdiğini görmek

Bazı sorunlardan kurtulup sonunda mutlu olacağınız anlamına gelir. Ayrı kalınan ve hasret çekilen dostlarla görüşüleceğine, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına da delalettir. Rüyada görülen hapishanenin dini açıdan bir işareti varsa, kişinin çok yüklü bir borç altına gireceğine, siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına işarettir. Hapishane görmek genel olarak kişinin bir engele maruz kalacağını gösterdiğinden, rüyada hapishaneye girmek de büyük bir sorunla yüz yüze gelmek manasında yorumlanmaktadır.

Rüyada evde hapsedildiğini gören kişi bekar ise zengin biriyle evlilik yapıp, çok çocukları olduğu bir yaşam sürer. Eğer kişi evli ise, başka büyük hayırlara erişir. Rüyada hapse girmek, hapis olduğu yerin iyi olması halinde iyiliğe, kötü-pis ya da sıkıntılı olması halinde ise zorlukların ve can sıkacak olayların gelişebileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Haksızlığa uğramış birisinin rüyasında hapse girdiğini görmesi, yaşadığı olay karşısında dualarının kabul olacağı anlamına gelir. Duaları ile sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Hapishanede Olduğunu Görmek

Rüyada hapishane olduğunu ve orada sıkıntı çektiğini gören kişi, zorluk ve sıkıntı çekeceği şartların gelişeceğine işaret etmektedir. Rüyada hapse girdiğini ve orasının bildiği bir yer olduğunu görmesi, hapishanede rahat etmesi, dünyada da rahatlayıp sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada hapishanede rahat olmak rahata ereceğine, sıkıntıda olmak ise zorluk çekeceği olaylarla karşılaşabilme şeklinde yorumlanmıştır. Hapse hemen girip çıkmak, arzu edilen şeylerin kısa sürede ve kolayca gerçekleşeceğine işaret etmektedir. Hapishane ziyareti yapmak, erişeceği bir mutluluğu ve sıkıntılarından kurtulmaya işaret olabilir.

Rüyada Hapishanede Bir Yakınını Görmek

Rüyada bir yakınını veya başka birini hapishanede görmek, hayatında çok önemli ve ciddi bir karar vermesi gerektiğine işaret etmektedir. Kişi vereceği kararı dikkatli bir şekilde vermeyip, özen göstermeyeceği ve bundan dolayı da sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başka birisini hapishane de gören kişi, hayatında vereceği kararlarda dikkat etmesi gerektiği anlamına gelmektedir. Vereceği kararın gelecek yaşantısında etkili olduğunu işaret eden bir rüya olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kendi İsteği İle Hapishaneye Girmek

Kişi kendi arzusu ile bir hapishaneye girdiğini görmek, günah işlemeyeceği bir hayatı tercih eder. Hapishane görmek genellikle dünya işleri ile yorumlandığından, kişi hapse girmek isterse, dünya işleriyle daha çok ilgilenecek anlamına da gelir. Olumsuz açıdan ise iftiraya maruz kalınacağına veya kem sözlü bir eş sahibi olunacağına, pek çok iki yüzlü insanla bir arada olunacağına da yorumlanabilir.

Rüyada Hapis Cezası Almak

Hayatındaki tüm sıkıntılarından kısa süre içinde, zahmetsizce kurtulacağı, genel olarak mutlu haberler aldığı, yüce gönüllü kişilerle tanışacağı şeklinde yorulur. Olumsuz açıdan ise arka arkaya gelen uğursuzluklara tabir edilir. Aksi giden işlere ve şiddetli tartışmalar içine girileceğine de işaret eder.

Rüyada Hapse Girip Kaçtığını Görmek

Rüyasında hapse düştükten sonra kaçtığını gören kimse, önce kendisini ve hayatını sınırlandıran bir durum içine girip, bir müddet sonra da bu sıkıntılı durumdan kurtulur. Genellikle rüyada hapse girip kaçan kişi bir başkası ise, o kişinin sizden yardım beklediğine ve zor günler geçirdiğine delalettir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin gizli bir hayranı olduğunu ve yakında o kişiyle tanışacağını da tabir eder.

Rüyada Hapisten Çıkmak

Rüyada hapishaneden birinin çıktığını görmek mutluluğun işaretidir.

Rüyada hapishaneden, kapandığı bir yerden açık ve ferah bir yere çıktığını gören kimse için, zor ve sıkıntılı günlerin son bulacağı, Dualarının kabul olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Hapiste iken tavanda yıldızların olması ya da bir açıklıktan ışık geldiğini görmekte kişinin dualarının kabul olacağı, sıkıntılarından kurtulacağı, borçlarını ödeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Hapishane Kapısında Olduğunu Görmek

Rüyada hapishane kapısında olduğunu görmek, kapıyı kapalı olarak görmesi sıkıntı yaşayacağına, mahkumiyete işaret olarak yorumlanmaktadır. Rüyada hapishane kapısını açık görmek, özgür kalacağına ya da yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Ev İçinde hapis Olduğunu Görmek

Rüyada kendi evi içerisinde hapsedildiğini görmek, evine bereket ve mutluluk geleceğine, büyük hayırlara erileceğine ve bu hayırların çocuklarından geleceğine işaret etmektedir. Kişinin evinde bolluk bereket ve huzurun eksik olmayacağı anlamına yorumlanmaktadır.

HARABE : Harabe görmek pek iyi yorumlanmaz. Sevgililer arasında tartışmalara, hatta ayrılığa bile yorumlanır.

HAREM : Eğer rüyanızda bir harem kurduğunuzu görürseniz, boş işler için zaman harcayacaksınız demektir. Bir kadın kendini cariye olarak görürse, yasa dışı zevkler almaya ve evli erkeklerle birlikte olmaya yatkın olacak demektir.

HAŞERELER : Hastalık ve sıkıntılı bir durumu yansıtır. Bu durumdan kurtulmanız başarı getirecektir. Eğer kurtulmayı başaramazsanız bir hastalık haberi alabilirsiniz.

HAVA : Hava açık ve güneşliyse, şansınız artacak demektir. Hava parçalı bulutluysa duygusal hayatınızda başarılı olacaksınız. Eğer hava kapalı ve iç karartıcıysa, şanssızlık ve hastalık peşinizdedir.

HAVUÇ : Zengin ve sağlıklı bir yaşamın simgesidir. Havuç yemek, iyi kalpli bir insanla erken yaşta evlilik yapacağınızı haber verir.

HAYVANLAR : Bir sürü hayvan görmek, aşıklar için çok güzel bir anlam taşır çünkü bu rüya yakında gerçekleşecek olan bir düğünün habercisidir.

HAYVAN SESLERİ DUYMAK : Rüyada tavuk gıdaklaması ani bir ölüme ve hastalıklara yorulur. Eşek anırması, bir haber ya da bir armağan alacağınızı haber verir. Koyun, kuzu melemesi ise, işinizle ilgili yeni bir atama ya da sorumluluk alacağınız anlamı taşır.

HAYVAN UZUVLARI GÖRMEK : Rüyada görülen hayvan burnu, yeni ve tehlikeli bir devrenin başladığına işarettir. Kuş kanatları görmek, seyahatte olan bir sevdiğiniz için endişe duyduğunuza işarettir. Tavuk, horoz, kaz, ördek vb. kümes hayvanlarının kanatlarını görmek ise, tüm sıkıntıları aşacağınızın müjdecisidir. Hayvan kuyruğu kesmek ya da koparmak, talihsiz bir durumla karşılaşmak şeklinde yorumlanır. Yüzülmüş bir hayvan postu ya da hayvan postundan bir şey görmek, karlı bir iş alacağınıza işarettir.

HEDİYE : Birinden hediye almak; hayatınızda çok şanslı ve mutlu olacağınız anlamındadır.

HEMŞİRE : Büyük bir sorununuzu çözebilmeniz için, başkalarının yardımına ve tavsiyelerine ihtiyacınız olacağına işarettir.

HIRS : Hırslı olmak, sağlık, para ve şansın habercisidir.

HIRSIZ : Bazı düşmanlarınız var. Eviniz soyulursa, bazı problemler yaşadıktan sonra amacınıza ulaşacaksınız. Bir hırsız olduğunuzu görürseniz, işleriniz alt üst olacak. Eğer hırsızı kovalıyor ve sonunda onu yakalıyorsanız, düşmanlarınıza karşı galip geleceksiniz.

HİNDİ : Rüyada hindi görmek, iş yaşamındaki büyük kazançlara işarettir. Bir hindiyi yiyorsanız, bu, güzel olayların müjdesini verir. Bir av hayvanı gibi hindiyi avladığınızı görmek ise, haksız yoldan elde edilen bir servet demektir.

HİZMETÇİ : Sıkıntılı günlerden sonra, maddi olarak rahata kavuşmak anlamına gelir.

HOROZ : Öten bir horoz görmek, yakında evleneceğinizi haber verir. Horoz dövüşü görmek ise, aile içinde bazı huzursuzluklardan dolayı taşınacağınız anlamına gelir. Ayrıca rakiplerinizle de tartışacaksınız. Horoz aynı zamanda şöhret ve başarıya da işaret eder. Sabah vakti horoz sesi duymak, güzellikle olarak yorumlanır.

HUBUBAT : Hububat görmek çok hayırlıdır. Hububat; bolluk, şans ve zenginliğin simgesidir.

HURMA : Hurma görmek veya yemek bolluk ve bereketin işaretidir.

HÜCRE : Önemli bir karar almanız gerekecek.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir