S Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

S Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

SAAT Rüyada saat görmek

Rüyada saat görmek, tatsız haberlere işarettir.

Rüyada saati ayarlamak hayatın gidişinin düzene sokulmasının elinizde olduğuna işarettir.

Rüyada saatin sesini duymak bir çağrıya işarettir.

SABAH: Rüyada insanın sabah olduğunu görmesi, vaadini yerine getirmeye işarettir.

SABAN: Rüyada saban görmek, bolluk ve bereket işareti olarak kabul edilir.

SAĞIR: Rüyada sağır olduğunuzun görülmesi hayra yorulmaz.

SABUN: Rüyada sabun görmek, genç erkekler için ellerine geçecek malla yapacağı işlerde başarıya ulaşacağını gösterir. Sabun kalıbını görmek, kederli ve tasalı kimseye manevi yardıma; sabunla elbisesini yıkadığını görmesi sıkıntılarından kurtulmasına işarettir.

SAÇ: İnsanın rüyasında saçını görmesi ömrünün uzun olması veya mal sahibi olmasına; saçının dökülmesi arkadaşının ihanetine uğrayacağına; saçlarını taraması, kıymetli bir dostluk kuracağına; saçlarını örmesi, zengin ise malının artacağına ve para bularak işini genişleteceğine işarettir. Rüyada saçını ağarmış olarak görmek gençler için uzun ömre; saç ve sakalının tamamen ağardığını görmek kuvvete işarettir. Saç kesmek veya kestirmek tehlikeli bir haber olup ikaza işarettir.

SAKSAĞAN: Rüyada saksağan görmek, çok korkunç ve tehlikeli bir haberdir.

SAKSI: Rüyasında saksı gören bir kimse, genç güzel bir kızla evlenir, evli ise kar kazancı artar.

SAL: Eğer bir erkek rüyasında kendisini bir sal üzerinde, akıntıya kapılarak gidiyorken görürse, hayatında ilk bakışta kötü fakat sonu çok iyi bir değişikliğe işarettir. Aynı rüyayı bir kadının görmesi, hiç ummadığı bir anda aşkta başarı elde edeceğini haber verir.

SAKAL Rüyada sakal görmek

Rüyada sakal görmek, yokluğa, pişmanlığa, kedere, üzüntüye yorulmaktadır. Rüya sakal maddi sıkıntılara yol açarken, bazılarına göre de feraha, huzura, rahat bir hayata kavuşacağına, işinde bol kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sakal görmek, kişinin berekete, yüksek bir makama erişeceğine, saygınlık kazanacağına işarettir. Rüya sahibinin sevileceğine, huzura ve rahat bir yaşam süreceğine, ailesine daha fazla zaman ayıracağı anlamına gelmektedir.

Rüyada sakal tıraşı olduğunu gören kişinin malını kaybederek darlığa düşeceğine işaret eder. Eğer rüya sahibi arkadaşı ya da bir kişi tarafından tıraş edildiğini görürse o zaman yakın çevresinde bir düşmanının olduğunu gösterir.

Rüyada küçük bir çocuğun sakalının çıktığını görmeniz uzun bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada sakalının çok uzadığını görmek hayırlıdır. Genel olarak sıkıntılardan kurtulmaya yorulmaktadır. Rüyasında sakalının uzamış ve karnına kadar indiğini görmek, mal ve şöhret kazanılacağına, mal-mülk, zenginlik ve şan şöhret, saygınlık hepsi birlikte geleceğine ve olacağına işaretle tabir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre, rüyada sakalının uzadığını ve sakalının çok sık ve gür olduğunu gören kimsenin ömrü uzar ve malı çoğalır şeklinde yorumlanır demişlerdir.

Rüyada sakalının simsiyah olduğunu görmek kişinin rüyasının hayırlı olduğuna yorulmaktadır. Rüya sahibinin zengin olacağı anlamına gelmektedir.

Sakalın beyazlaması hayırlara yorulur. Rüyayı gören kişinin herkes tarafından saygınlık göreceğine, işinde yükseleceğine işaret eder. Rüyada beyaz sakal görülmesi iyiliğe, feraha, iyi insan olmaya yorulur.

Rüyada sakallı kadın görmek, kadının sakalının çıkması pek iyi yorumlanmaz. Rüyada kadının sakalının çıkması o kadının ahlaki olarak eksikliği şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüya sahibinin yanlış yola saparak hatalar yapacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada sakalının yanlarının uzadığını ve ortasının uzamadığını görmesi, o kimsenin başkası için hazırlayacağı bir mal elde etmesine işâret eder. Bir kimsenin rüyada sakalının, miktarından fazla uzadığını görmesi, o kimsenin borcuna, üzüntü ve kederine işârettir. Bir kimsenin rüyada sakalının uzadığını hattâ yere düştüğünü görmesi, sakal sahibinin ölebileceğine işârettir.

Rüyada sakalının göbeğine kavuştuğunu görmesi, o kimsenin Allah’a (c.c.) itaat ve inkıyat etmediğine işârettir. Bir kimsenin rüyada sakalını bir tutamdan fazla görmesi, o kimsenin riyakâr bir adam olduğuna işârettir.

Rüyada sakalının siyah olduğu halde rengini koyu yeşil görmek, rüya sahibinin miktarı ve sayılması mümkün olmayan bir mülke sahip olmasına; ancak kendisinin isyankâr ve zâlim olmasına işâret eder.

SAKIZ: Rüyada sakız görmek zahmet ile kazanılacak bir paraya işarettir. Sakız çiğnemek bir dedikoduya; sakız bulmak veya almak, kötü bir habere; sakızı ateşe atmak, bir mal yüzünden başınızın derde gireceğine işarettir.

SAKSAFON: Rüyada saksafon görmek, neşeli aşk saatleri geçireceğinizin işaretidir.

SALATALIK: Rüyada salatalık görmek, eşinin hamile kalacağına işarettir.

SALÇA: Rüyada salça görmek, ölüm haberi olarak yorumlanır.

SALINCAK: Rüyada salıncak görülmesi, önemli bir konu hakkında kesin bir karar vermeniz gerektiğini gösterir.

SALYANGOZ: Rüyada salyangoz görmek, işlerinizde ağır bir tempoda da olsa başarıya ulaşacağınıza, aşkta karşılık göreceğinize, elinize bol miktarda servet imkanı geçeceğine ve mutlu olacağınıza işarettir.

SAMAN: Rüyada saman veya samanlık görmek, kolay bir kazancı; samanlığa ot veya saman doldurmak, onun zengin olacağına işarettir.

SANDAL: Genç bir erkeğin rüyasında kendisini sandalda görmesi, samimi bir arkadaş sandığı biri tarafından aldatılacağına ve zor bir durumda kalacağına; daha büyük bir yaşta ise, para kaybı yüzünden daha basit bir hayat yaşamaya mecbur olacak demektir. Genç bir kadın için, yeni ve samimi bir arkadaş elde edeceğine; daha yaşlılar için, kötü bir eve taşınacağına işarettir.

SANDALYE: Rüyasında sandalye satın alan veya rahat bir sandalyede oturan, mesleğinde başarı elde edeceğine; evlenmemiş bir kadın için, mevki sahibi birisiyle evleneceğine; çalışan bir kadınsa, bu günkü durumundan daha iyi bir mevki elde edeceğini gösterir.

SANDIK: Rüyada içi dolun sandık görmek, bolluk ve zenginliğe; dolu bir sandık satmak veya başkasına vermek, gizli işler meydana çıkaracağına; başkalarının sandığını açmak, bekarlığa; boş sandık, kıymetsizliğe; demir sandık, mevkide yükselişe; tahta sandık, evliliğe; kırık sandık, iyi bir habere; denizde yüzen sandık, büyük bir kısmete; boyalı ve işlemeli sandık, çok iyi ve mutlu bir yaşantıya; kapağı açılmayan sandık, kedere ve üzüntüye işarettir.

SATIR: Rüyada satır görmeniz, iyi bir işi hayırlı bir şekilde sonuçlandıracağınıza işarettir.

SAYI: Rüyada çift rakamlı sayı, hayra, tek rakamlı sayılar ise üzüntüye işarettir. Büyük rakamlı sayılar ise kazanç işareti olarak yorumlanır.

SARAY: Rüyasında bir kimsenin kendisini pırıl pırıl bir avizelerle süslenmiş bir sarayda görmesi genç bir erkek için, beklenmedik bir mükafata; tecrübeli bir yaşta ise, yeni ve çok hayırlı bir işe; bir kadın için kendisinin çok beğenip zevk alacağı çok neşeli ve eğlenceli bir toplantıya işarettir.

SARI: Rüyada sarı renkte elbise giyilmesi, hastalığa işarettir.

SATRANÇ: Rüyada satranç oynanması, yolculuğa çıkmaya veya faydasız işlerle meşgul olmasına işarettir.

SEBZE: Rüyada yeşil olan her sebze ve bununla ilgili bütün rüyalar, çok hayırlıdır. Rahat ve hareketli bir hayat sürmeyi müjdeler. Domates uzaktan gelecek iyi haberlere işarettir.

SECCADE: Rüyada bir insanın seccade görmesi, hayırlı bir iştir. Sevapla tabir olunmakla beraber, hayırlı işler ve iyilikte bulunan bir kimseye işarettir.

SEL: Sel, düşmanın hücumunu ve yürüyüşünü gösterir.

SAZ: Rüyada saz çalındığının görülmesi, sevinçli bir haber alınacağına ve yüreğinizin ferahlayacağına işarettir.

SAZLIK: Rüyada sazlık görmek, sıkıntı içine düşüleceğine ve bu sıkıntıdan bir dostun yardımı sayesinde kurtulacağına işarettir.

SAZAN BALIĞI: Rüyada sazan balığı görmek hayra yorulur. Sevinçli bir haber, para, şöhret ve aşk anlamına gelir.

SEDYE: Rüyada sedye görmek, ağır bir hastalığın işareti olarak kabul edilir.

SEMER: Rüyada semer görmek, genellikle evlenmeye ve bir eş edinmeye işarettir.

SİRKE: Rüyada sirke görmek, bir dostunuzla aranızın boşuna bozulacağını gösterir.

SENET: Genç bir erkek rüyasında senet veya herhangi bir evrakı imzaladığını görürse, sonunda kendisi için derin üzüntülere sebep olacak mektup yazacağına; orta yaşta ise, güvenilmeyen bir memur olduğuna; genç kızlar için, çabucak izdivaca; evliler için, başka bir eve taşınmaya işarettir.

SERÇE: 
Serçe görmek, erkek çocuğuna işarettir.

SERAP: Rüyada serap görmek, mümkün olmayan boş iştir. Eğer serabı gören kimse, şahit ise onun sözleri yalan demektir.

SERVET: Rüyasında bir servete sahip olanın, yabancılarla konuşurken çok dikkatli olmaları gerekir.

SELVİ: Selvi ağacı (Servi ağacı), güzel bir kadına işarettir.

SERVİ: Servi ağacı (Selvi ağacı), güzel bir kadına işarettir.

SES: Rüyada insanın bir takım acayip sesler duyması fakat ne gibi sesler olduğunu anlayamaması, kendisiyle ilgili bir problem hakkında pek doğru olmayan bir haber alacağını gösterir.

SEVGİLİ: Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

SEYYAR SATICI: Seyyar satıcıdan alışveriş yapmak pek iyi yorumlanmaz. Çünkü rüya sahibinin pazarlıkta aldatılacağına veya bundan vazgeçmeye; kadın ise, bir erkekle kavga edeceğine işarettir.

SİGARA: Rüyada kendisini sigara içerken görmesi, bir erkek için, bir hayli güçlüklerden sonra başaracağı bir girişime; orta yaşta ise, bozmaya mecbur kalacağı bir dostluğa; bekar bir kız, için maddi yönden iyi bir erkekle evleneceğine; evli veya çalışkan bir kadın için üzüntülü ve endişeli günlerin yaklaştığına işarettir.

SIRAT: Sırat köprüsünü rüyada görmek veya üzerinde yürümek, kara ve deniz yolculuğuna işarettir. Köprüden geçerken, ayağının kaydığını görmek, onun büyük bir işe girişeceğine ve bu işte başarıya ulaşacağına işarettir.

SİLAH: Rüyada silah görmek, kuvvete ve düşman üzerinde zafere işarettir. Silahı olduğu halde kullanamıyorsa onun olgunluğuna ve muradına erişmesine, rüyayı gören hasta ise, iyileşeceğine işaret eder.

SİS: Rüyada insan kendisini sis içinde yürüyorken görürse, en yakın arkadaşlarından yardım göreceğine; ev içini sisle çevrili görürse, bir takım anlaşmazlıklarla, şaşırtıcı olayların belireceği ve yaklaşmakta bulunan bir tehlikenin gelmekte olduğundan haberi olması gerekir.

SİYAH: Siyah renk, mala işarettir. Bir insanın rüyasında siyah giymesi mala, aynı zamanda da hüzne işarettir.

SOFRA: Rüyasında sofra gören, sevinecek ve neşelenecek demektir. Sofra bezi büyük bir sefere, yolculuğa, rahata işarettir.

SOĞAN: Rüyada soğan görmek, kaygı ve tasa ile yorumlanır. Rüyada soğan doğramak, cömert bir insana, aşk hayatında başarıya, sorunlardan arınacağına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, samimi bir kimseye, duygusal hayatın iyi gittiğine, hayırlı işler yapacağına, hak edilen güce, yeminini tutmaya, samimi bir kişiye delalet eder.

SPOR: 
Rüyada spor yapmak, o kimsenin sağlığının iyi olduğuna ve uzun ömre işarettir.

SU: Rüyada görülen su, güzel bir hayat ve iyi bir rızıkla yorumlanır. Bir kimsenin evinden su çıktığını görmesi, zenginliğe ve hayra işarettir. Suyu emmek, geçim bakımından zorluk çekmeye; sudan içilirse, maddi yönden rahat bir yıla gireceğine; sıcak su içtiğini görürse, çok şiddetli gam ve tasaya; bulanık suyun bir yere akması veya içilmesi, hastalanılmasına işarettir. Su bekarlar için, evlenme şeklinde yorumlanır.

SUBAY: 
Rüyada subay görülürse, tartışma ve endişeye sebep olacak bir durum demektir.

SÜPÜRGE: Bir kadının süpürge ile evini veya bir yeri süpürmesi, çok güzel bir şekilde yorumlanır.

SUSAM: 
Rüyasında susam gören, zengin olur ve malı artar.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir