C Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

rüya uyku yatak

C Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

CADDE Rüyada cadde görmek

Rüyada cadde görmek hatalı bir iş yapacağına işarettir.

CADI Rüyada cadı görmek

Rüyada cadı görmek kendisi ile ilgili olmayan bir soruna karışıp, sıkıntı çekeceğini belirtir.

CAM Rüyada cam görmek

Rüyada kırık bir cam görmek

Rüyada kırık bir cam görmek ufak tefek sıkıntılara, camı kendisinin kırması ise hayatında bir dönüm noktasına geldiğine işarettir.

CAMİ: Rüyada cami veya mescit görmek işlerinde başarılı olacağına isteklerinin gerçekleşeceğine işarettir.

CANAVAR: İyi haber ve gelişmelere işarettir.

CEHENNEM: Rüyada cehennem görmek sıkıntı ve aile içi geçimsizlik belirtir.

CEVİZ: Rüyada ceviz yemek maddi kazanç belirtisidir. Ceviz toplamak mutlu bir aile yaşantısına işaret eder.

CEYLAN: Rüyada ceylan görmek önemli bir haber alınacağını belirtir.

CİNSEL İLİŞKİ Rüyada cinsel ilişki görmek

Rüya gören erkek, kendisini bir kadınla cinsel ilişkide bulunurken görürse onun isteklerine kavuşup, işinde ilerleyeceğine işarettir. Kadın kendini bir erkekle ilişkide görürse mutsuz bir dönem geçireceği, ancak dikkatli olursa sonuçta tekrar huzura kavuşacağına işarettir.

CUMHURBAŞKANI Rüyada cumhurbaşkanı görmek

Rüyada cumhurbaşkanını görmek, terfi edeceğinize, yükseleceğinize, bol kazanç elde edeceğine, ticarette karlı işler yapacağına ve yoksulluktan kurtu­lacağına, zengin olacağına işaret olabilir.

Rüyada bulunduğunuz memleke­tin cumhurbaşkanını görmek, mesut ve bahtiyar bir rü­ya olarak kabul edilir. Ne muradınız varsa gerçekleşeceğine ve aradığınız saadeti fazlasıyla elde edeceğinize işaret olabilir.

Rüyada ya­bancı bir memleketin cumhurbaşkanını görmek, bütün işlerinizi kolaylıkla başarmaya muvaffak olacağınıza işarettir.

Rüyada cumhurbaşkanını dargın görmek, rüyayı görenin namaz ve ibadetinde yaptığı bidata veya gördüğü dargınlık kadar dininin bozukluğuna işârettir.

Rüyada Cumhurbaşkanını güler yüzlü ve sevinçli olarak görmek, ondan emin olduğu miktarda din ve dünyaca erişeceği hayır ve yüksekliğe, ucuzluk ve bolluğa ve halinin düz­gün olduğuna işârettir.

Rüyada Cumhurbaşkanı olduğunu gör­mek, halkın nazarında büyütülmeye ve mura­dına kavuşmaya işârettir.

Rüyada Cumhurbaşkanının kendisiyle ko­nuştuğunu görmek, şeref ve yüksekliğe nâil olmaya işârettir.

Rüyada Cumhurbaşkanının kendisiyle konuştuğunu görmek, uyanıkken Cumhurbaş­kanı ile konuşmaya; o kimsenin şöhret ve nîmete nâil olmasına; eğer hapiste ise, hapislik­ten kurtulmasına; fakir ise, zenginleşmesine; tüccar ise, kazancının çok olmasına; düşmanlık halinde ise, bundan kurtulmasına işâret eder.

Rüyada cumhurbaşkanı ile yemek yediğini gören kimse şereflenir ve yediği yemek miktarı kur­tuluş ve zafere erer.

Rüyada cumhurbaşkanının, kendisine dünya eşya­larından bir şey verdiğini görse, o verdiği eş­yanın kıymetince şerefe nâil olur.

Rüyada cumhurbaşkanının hasta olarak görülmesi, dinindeki hastalığına, halkına zulmetmesine ve o sene içerisinde vücudunun sıhhatli olmasına işârettir.

Rüyada cumhurbaşkanı ile kucaklaştığı­nı veya onunla tokalaştığını ve aralarında iyili­ğe dair bir söz söylendiğini görse, o kimsenin cumhurbaşkanı veya servet sahibi birisinin yanında halinin iyi olmasına işârettir.

Rüyada tanımadığı bir cumhurbaşkanı ya da başbakan görmek, rüya sahibinin hayatının özellikle belirsizlik konularında büyük bir değişiklikten etkileneceğine işaret eder.

Rüya sahibi eski bir cumhurbaşkanı ile yeni bir devlet adamını bir arada görürse, bu rüya sahibi adına tutarsız hissetmenin işareti olabilir.

Rüyada cumhurbaşkanı ya da başbakan olduğunu görmek, baskın karakterinizin göstergesidir. Bu, başkaları tarafından takip edilmek ve başkalarına rehberlik etmek istediğiniz anlamına gelir. Hayatınızda aktif olmayan bir insansanız, rüyada cumhurbaşkanı olduğunu görmek, ele almanız ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemeniz gerektiğini gösterir.

Rüyada cumhurbaşkanını güler yüzlü, sevinçli görse, dünyaca erişeceği hayır, yüksekliğe, ucuzluk, bolluğa, halinin düzgün olduğuna işarettir.

CÜCE: Rüyada herhangi bir şekilde cüce görmek istediklerinizin gerçekleşeceği, sıkıntılarınızın azalacağı beklenmedik kazançların olabileceği bir döneme gireceğine işarettir.

CÜZDAN: Rüyada cüzdan bulmak büyük bir maddi veya manevi kazanca işarettir.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir