A Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

rüya uyku yatak

A Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

Aba, rüyada aba görmek

Rüyada abadan yapılmış bir elbise giymek, yoksul bir duruma düşülebilecek kederli ve üzüntülü bir dönem yaşanabileceğini belirtir.

Rüyada renkli aba giyilmesi, hayırlı bir haber alınabileceğini belirtir.

Rüyada yırtık bir aba görmek, yakın bir gelecekte maddi kazanç elde edileceğini belirtir.

Abajur rüyada abajur görmek

Rüyada her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağını belirtir.

Abanoz rüyada abanoz görmek

Rüyada abanoz ağacı veya abanozdan yapılmış eşyalar görülmesi, çok inatçı ve huysuz biri ile evlilik veya iş ortaklığı yapılacağını belirtir.

Abdest, rüyada abdest görmek

Rüyada abdest alınırken görülmesi, o kişinin o dönem yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılarının ortadan kalkacağını belirtir.

Rüyada abdestin bozulması ise, bir dönem geçici sıkıntılar yaşayacağını belirtir.

Rüyada bir abdesthane görülmesi, önemli bir işin veya sorunun yakında çözüleceğini belirtir.

Abla, rüyada abla görmek

Rüyada kendi ablasını görmek, yakında iyi bir haber alacağını veya bekarsa evlenebileceğini belirtir.

Acuze, rüyada acuze görmek

Rüyada ihtiyar ve çirkin bir kadın görmek, evlilik hayatında sıkıntıyı belirtir.

Açlık, rüyada açlık görmek

Rüyada açlık çekmek, maddi konularda kazanç sağlayacağını belirtir.

Rüyada bir çocuğu, dilenciyi veya bir hayvanı doyurmak hayırlı bir iş yaparak, manevi kazanç sağlayacağını belirtir.

Ada, rüyada ada görmek

Rüyada ada görmek, bekarlar için güzel bir aşk yaşayacağını, evliler için evlilik içi maddi veya manevi sıkıntıyı belirtir. Orta yaşlılar için, iş değişikliğini de belirtebilir. Ada da gezinti, o sırada çok istediği bir işin gerçekleşmeyeceğini, ada da fırtına, üzüntü ve acı yaşanacağını belirtir. Ada da yanardağ görmek, yakınlarınızdan bir kötülük göreceğinizi, adanın batması ise, bir kız çocuğu doğacağını belirtir.

Adam, rüyada adam görmek

Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı, öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir sıkıntıya işaret eder. Adama para vermek, can sıkıcı bir dedikoduyu, para almak, emeğinin karşılığı çok büyük bir para kazanılacağını belirtir.

Adem peygamber, rüyada Adem peygamber görmek

ADEM PEYGAMBER: Rüyada Adem peygamber niyetine kutsal bir kişi görmek, hayatında o dönemde olmasını istediği birçok şeyin gerçekleşeceğini belirtir.

ADLİYE BİNASI: İşlerin bozulacağı ve sıkıntı çekileceğini belirtir. Adliyede hakim görmek iyiye yorumlanır.

AĞAÇ: Rüyada meyve ağacı görmek, isteklerin gerçekleşeceğini ve maddi kazancı belirtir. Yapraksız ve kuru bir ağaç görmek, isteklerin gerçekleşmeyeceğini belirtir. Çok yapraklı ağaç ise sağlık ve mutluluk belirtir.

AĞARMAK: Saçların ağarmasını görmek, maddi kaybı belirtir. Bir kadının saçlarının ağardığını görmesi, aldatıldığını belirtir.

Ağız, rüyada ağız görmek

Rüyada ağızda kuş görmek; rüyada birinin ağzında kuş görmek ondan bir haber alacağınız ya da o kişi hakkında bir haber alacağınız anlamına gelebilir.

Rüyada kendi ağzınızda kuş görmek; rüyada ağzınızda bir kuş görmeniz birine bir haber vereceğiniz, kuşu ağzınızda beslemeniz verdiğiniz haber ile birini mutlu edeceğiniz anlamına gelebilir.

Rüyada ağızdan kuş çıktığını görmek; rüyada ağızdan kuş çıkması, ağzından kuş çıkan kişinin ortaya çıkacak bir karakteri ile insanları etkileyeceği anlamı tabiri olabilir. Rüyada ağızdan çıkan kuşun renkli ve güzel olması, içinizdeki bir sıkıntının giderilmesine yönelik, insanları olumlu yönde etkileyen, onlarla hoş vakitler geçirilebilecek huy ve karakterin ortaya çıkması anlamına gelebilir.

AĞRI: Rüyada ağrı çekmek, sağlıklı, huzur ve güven içinde yaşanacağını belirtir. Ağrının dinmesi, umulmadık ve önemli bir yardımın alınacağına işarettir. Ağrı çeken bir insan veya hayvana yardım etmek girişilen işlerde başarıya ulaşılacağını belirtir.

AHCI: Bolluk, refah ve mutluluğa işaret eder. Ayrıca beklenmedik bir yolculuğu da belirtebilir.

AHİRET: Rüyada ahirete gitmek, uzun ve yararlı bir yolculuğu belirtir. Ahirette bulunmak, tüm çabalarının karşılığını alacağını büyük bir iyilik ve mutluluğa kavuşulacağını belirtir. Ahiretten kovulmak, mal, mülk bazen de can kaybına işarettir.

AHTAPOT: Rüyada ahtapot görmek, girişilecek birden fazla işte büyük başarılar elde etmeyi belirtir.

AKARSU: Rüyada herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanca işarettir.

AKİK: Sağlık ve uzun bir yaşantının işaretidir.

AKREP: Rüyada akrep görmek, kötü ve ahlaksız biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine işarettir. Akrep sokması, ağır hastalık veya ölüme işarettir. Akrep öldürmek bir kötülükten kurtulacağını belirtir.

AKTÖR: Rüyada film veya tiyatro aktörü görmek, kendisinin veya yakınının devlet veya bir kurumdan herhangi bir kazanç elde edeceğine işarettir.

AKTRİST: Rüyada aktrist görmek, maddi kayba uğrayacağını gösterir.

ALEV: Rüyada harlı bir alev görmek, önceleri kötü giden bir işin sonradan düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haberin işaretidir.

ALABALIK: Rüyada alabalık ile ilgili herhangi bir şey görmek, beklenmedik bir maddi veya manevi kazancı belirtir.

ALIŞVERİŞ: Rüyada alışveriş yapılması, kazançlı bir döneme girildiğini belirtir.

Altın, rüyada altın görmek

ANAHTAR: Rüyada anahtar kaybetme, erkekler için, ev değişikliğine, kadınlar için, aile yaşantısında geçimsizliğe işarettir. Anahtar bulmak güç ve iyi bir gelecek sağlayacak bir işe başlanacağına işarettir.

ANNE: Rüyada bir kişinin annesini görmesi, iyi ve kazançlı günleri belirtir. Annesini ölü görmesi iyi bir haber veya olaya işarettir. Annesi ile dargınlık ve kavga ise, başarısızlık ve maddi kaybı işaret eder.

AŞK: Rüyada sevgilisi ile başka birisini görmek, erkek için sevgilisinin kendisine çok sadık olduğuna, kadın içinse, tehlikeli bir rakibi olduğuna işarettir.

AT: Rüyada herhangi bir şekilde at görmek, iyiye işarettir. İş hayatında yükselme, aşk hayatında iyi gelişmeler, maddi ve manevi isteklerin yerine gelmesine işarettir.

AYAKKABI: Yeni bir ayakkabı almak veya ayakkabısını kaybetmek, sıkıntılı günlerin belirtisidir. Rahat ve uygun bir ayakkabı bulup giymek, sonunda huzura kavuşulacak bir döneme işarettir.

AYNA: Rüyada aynaya bakmak, yeni bir çevre ve yeni dostlar edinmeye işarettir. Aynanın kırılması kötü bir haber alınacağını belirtir.

AYVA: Rüyada ayva görmek

Rüyada ayva görmek kişinin içinde bulunduğu duruma göre, hastalık, hastalıktan kurtuluş, yolculuk, doğum, işte başarı ve kazancı işaret eder.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir