U Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

rüya uyku yatak

U Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

Rüyada uçak görmek

Rüyada uçak kullanmak, iş ve eğitim hayatında ya da hayatının diğer aşamalarında her zaman kendi duygu, düşünce ve fikirleri ile hareket ettiğine, yapmak istediklerini kendi kararları ile gerçekleştirdiğine, başkalarının söyledikleri ile yola çıkmadığına, bu sayede hem hayatına başka insanların müdahale etmesini hem de başka insanlar yüzünden kötü durumlara düşme tehlikesini engellemeye çalıştığına işaret olabilir. Aynı zamanda, çok kazançlı işlere girip çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine de işaret olabilir.

Rüyada Savaş Uçağı Kullanmak

Rüya sahibinin, uzun zamandır bir sorunla karşılaşmadığı iş hayatında ya da eğitim hayatında karşısına çıkacak bir sorun ile çok kötü ve zor durumlara düşeceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yoracağına ancak uzun bir süre herhangi bir ilerleme sağlayamayacağına işaret eder. Ayrıca, rüyayı gören kişinin, kendisini çok zor durumlara düşüren kişiyi insanlara açıklayacağına ve ondan gelebilecek tüm kötülükleri ortadan kaldıracağına tabir edilir.

Rüyada savaş uçağı kullanmak rüyayı gören kişinin, iş hayatında büyük bir atılım yapacağına ve bu sayede çok yüksek mevkiye geleceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, iş ve aile hayatında hayırlı gelişmeler yaşayacağına ve mutlu olacağına yorulur.

Rüyada Uçak Düştüğünü Görmek

Rüyada uçak düştüğünü görmek kötü olaylara yorumlanır. İşlerinin ters gideceği ve içinden çıkılmaz bir noktaya ulaşacağı üzerine delalet eder. Rüya sahibini zor günler geçireceğine ve kısmetsizliklerin onu bulacağına işarettir. Rüyada uçak kazası görmek rüya sahibinin hayal kırıklığına uğrayacağına işaret eder. Ayrıca işlerinin sarpa saracağına delalet etmektedir. Ele aldığı proje ve planların kendisi için hayırlı olmayacağına, önemli kayıplar yaşayacağını ve borç altına gireceğine rivayet edilir. Rüyada uçak patladığını görmek rüya sahibinin üzerine kasvet çökeceğine, bazı dert ve sorunlar ile karşı karşıya kalacağı üzerine yorumlanır. Başarısız bir işin altında ezileceğine ve ciddi maddi kayba uğrayacağına delalet eder. Zorlu bir iş nedeniyle güçsüz kalacağına ve bu işin altından kalkamayacağı üzerine yorumlanmaktadır. Yaşadığı sorunlar nedeniyle bir süre zorluklarla mücadele edeceğine işaret eder.

Rüyada Uçakla Seyahat Ettiğini Görmek

Rüyada uçakla seyahat ettiğini görmek rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağı ve bu haber ile beraber ayakların yerden kesileceğini işaret eder. Neşesinin yerinde olacağına ve mutluluğuna ailesi ile beraber paylaşacağını işarettir.

Rüyada Uçağın İndiğini Görmek

Rüyada uçağın indiğini görmek mutlu bir aile tablosuna işarettir. Özellikle rüya sahibinin eşi ile beraber güzel bir hayat süreceğine delalet eder. Aşklarını ilk günkü gibi mutlu ve huzurlu şekilde yaşayacağına, yeni dostlar edilmesinin yanı sıra gam ve kederden kurtulacağına işarettir. Ayrıca evli kişiler için can güvenliği konusunda sorun yaşayacağına, büyük ve kötü tehlikeler ile karşı karşıya kalabileceğini yorulur.

Rüyada Uçağın Havalandığını Görmek

Rüyada uçağın havalandığını görmek bolluk ve berekete işarettir. Çok mutlu olmasının yanı sıra aynı zamanda kişinin elinden parasının gidebileceğine delalet etmektedir. Aynı zamanda güçlü ve kudretli birinden yardım alacağına yorulur.

Rüyada Birden Fazla Uçak Görmek

Rüyada birden fazla uçak görmek müjdeli haberler alacağı üzerine yorumlanır. Ayrıca Ailesi ile beraber mutlu bir yaşama uzanacağı üzerine delalet etmektedir. Eğer rüya sahibi kamu görevlisi ise mevki açısından sorumluluk alacağına ve çevresindeki küs insanlarla yeniden barışacağına delalet etmektedir.

Rüyada Beyaz Uçak Görmek

Rüyada beyaz uçak görmek rüya sahibinin hayatının tadını çıkarması gerektiğine yorumlanır. Kendini yıpratmadan ailesi ve dostları ile beraber güzel bir yaşam sürmesine yorumlanır. Aynı zamanda emeklerinin karşılığını almaya ve mutlu bir yaşam süreceği üzerine ifade edilmektedir.

Rüyada ur görmek

Rüyada ur görmek, işlerinizde önemli bir engelle karşılaşacağınızı gösterir.

URGAN: Rüyada urgan görmek, kara bir haberin alınacağına işarettir.

UÇURTMA: Rüyada uçurtma uçurmak; izzet ve şerefli mevkilere çıkmaya, kendisini bir uçurtmayla oynarken görmesi; o kişinin boş şeylerle uğraştığına işarettir.

UN: Rüyada un görmek, helal mal ile tabir edilir.

USTURA: Rüyada ustura görmek, erkek evlada işarettir. Ayrıca ustura, kin tutmaya, elem ve keder verecek anlamına da gelebilir.

UYKU: İnsanın rüyasında kendisini uyurken görmesi; tembelliğine, işsizliğine ve aylak durduğunu gösterir. Halkı uyuyor görmek; tasa ve kaygıya veya pahalılığa ya da zor ve karışık işlere işarettir.

UD:
 Rüyada ud görmek, geçmiş günlere ait anılarınızın tazeleneceğine işarettir.

UYKU İLACI: Rüyada uyku ilacı içmek, üzüntülü günler içinde bulunduğunuzu fakat feraha erişeceğinizi gösterir.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir