6-12 Nisan Polis Haftası

6-12 Nisan Polis Haftası

İlk defa 10 Nisan 1845 yılında temelleri atılan Polis Teşkilatı’nın yıl dönümü kutlamaları Polis Haftası olarak her yıl 6-12 Nisan tarihleri arasında kutlanır.

Türk Milleti Emniyet Teşkilatına her zaman güvenmiş, her türlü desteği vererek yanında yer almış ve almaya devam etmektedir.

Polis Haftası ile ilgili sözler ve kutlama mesajları

Dosta güven, düşmana korku veren Türk Polis Teşkilatı. Daha nice yıllara inşallah.

Emniyet mensuplarımızı takdirle ve sevgiyle selamlıyor, vatanı ve milleti uğruna canlarını veren tüm Emniyet mensuplarına, Allah’tan rahmet, yakınlarına, halen görev başında bulunan polislerimize minnet ve saygılarımı sunuyorum.

Emniyet Teşkilatı mensuplarını tebrik ediyor, kuruluş yıldönümünü kutluyor, kahraman şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekliye ayrılan ve vazifeleri başında olan Emniyet Teşkilatı mensuplarına ve ailelerine sağlık mutluluk ve başarılar diliyorum.

Gece gündüz çalışmayı sürdüren, güven ve huzuru tesis eden, ihtiyaç duyduğumuz her anımızda yanımızda olan emektar polislerimize teşekkür eder, polis haftalarını en içten dileklerimle kutlarım.

Gecesini gündüzüne katarak toplumumuzun huzur ve güveni için çalışan polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polislerimizin Polis Haftası kutlu olsun.

Kahramanlık duygusunun ön plana çıktığı günde siz de polis yakınlarınıza özel ve anlamlı mesajlar gönderebilirsiniz.

Kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, görevleri basında şehit düşmüş kahraman polislerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Tüm emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyor, Polis Teşkilatımızı canı gönülden kutluyorum.

Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, Milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatı’nı kutlarım.

Vatan, millet, bayrak ve mukaddesat için canını feda ederek şehitlik mertebesine ulaşan polislerimizi rahmet ve şükranla anarken, gazilerimize sağlıklı bir yaşam diliyorum.

Vatandaşın can ve mal emniyeti ile kamu huzurunu korumak amacıyla 24 saat görev başında kalarak fedakarlık gösteren tüm polislerimizin 10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyorum.

Vatanı ve milleti uğruna canlarını dahi vermekten sakınmayan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftası kutlu olsun.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir