F Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

rüya uyku yatak

F Harfi ile Başlayan Rüya Tabirleri

FABRİKA Rüyada fabrika görmek

Rüyada insanın, kendisini bir fabrikada çalışırken görmesi; “genç bir erkek için, başkalarının teşvik ve tahriki ile yapacağı işte pişman olacağını, genç bir kadın için; hediye olarak bir giyim eşyası alacağını ve pek hoşuna gideceğini, yaşlı bir insan için üzerine düştüğü bir işin iyi bir sonuca ulaşacağına işaret eder.

FABRİKATÖR: Rüyada bir fabrikatör görülmesi yeni bir iş girişiminde bulunulacağına işaret eder.

FAHİŞE: Rüyada bir fahişe görmek, şansınızın büyük ölçüde açılacağına ve sizin herkes tarafından sevilen bir kişi olacağınıza işaret eder.

FAİZ: Rüyada faiz vermek, istemeyerek günaha girileceğine, rüyada faizle para almak, birisi tarafından kandırılacağınıza işaret eder.

FAKİR: Rüyada dilenen bir fakir görmek, asil davranışlarınızla herkesin gönlünü kazanacağınıza işaret eder.

FALCI: Rüyada falcı görmek, ufak tefek sıkıntılarınızı kısa süre içinde atlatarak feraha ulaşacağınıza işaret eder.

FANİLA: Rüyada fanila görmek karlı bir ticari girişimde bulunacağınıza, ancak bir kalp acısının da sizi beklediğine işaret sayılır.

FARE: Rüyada fare gizli bir düşmana işaret eder. Ölü fare, rüya sahibinin çok haşin ve hain bir düşmanı olduğuna bütün hareketlerini takip ederek ilk fırsatta onu yere vurmaya çalışacağına işarettir.

FALA BAKMAK: Rüyada falcı görmek herhangi bir şeye inanılmaya, şüphelerden çekilmeye veya bilim için kendisine uymaya hakim bir kimseye işaret eder. Falcı batıl, hoş şeylerle aldanan ve aldatan, nefsine hakim olamayan, yalan söyleyen kimsedir. Rüyada kendisinin falcı olduğunu görmek; bu rüya bütün halk için hayırlıdır. Kahinlerin kendi tabirleriyle konuştuğunu görmesi, bu rüyayı gören kimsenin, dünyada boş şeylerle uğraşmasına, gurura ve aldanmasına işarettir.

FASULYE: Rüyada fasulyeler görmek kötü şans ve kader anlamına gelir. Riskli işlere atılmadan önce iyi düşünün.

FERİBOT: Rüyada feribot görmek bulunduğunuz sosyal ortam içinde bazı hatalar yapacağınızı, ve eğer bu hatalarınız dolayısıyla özür dilemez ve gönül almazsanız arkadaşlarınızı kaybedebileceğinizi söyler.

FIÇI: 
Rüyada fıçı görmek size çok yakın birileri hakkında çok önemli bir karar almaya zorlacağınız anlamına gelir.

FINDIK: Rüyada fındıklar görmek, sosyal ve finansal konumunuza zarar verecek bazı tartışmalara girebileceğinizin habercisidir.

FIRTINA: Rüyanızda bir fırtınanın ortasında kaldıysanız, daha iyi bir gelecek sizi bekliyor demektir.

FİL: Rüyada fil görmek hayra yorulur ve keyfinizin yerine geleceğini simgeler.

FLAMİNGO Rüyada flamingo görmek

Rüyada görülen flamingo nazik, bilgili, sakin, iyi niyetli, dengeli, hikmet sahibi biri olarak yorumlanır. Rüyada flamingo görmek hayırlara neden olacak şeyler işarettir. Su kıyısında uzun flamingo kuşu görmek nazik, düşünceli, hürmetli ve zarif bir kişiyi ifade eder. Rüyanızda flamingo görmeniz mutlu olacağınıza işarettir. Flamingo çocuk, mutluluk, ve zenginlik anlamına da gelir. Rüyasında flamingo gören istediği yere seyahat edecek ve bundan büyük mutluluk duyacaktır. Rüyada evde bir flamingo görmek; o kimsenin evine misafir geleceğine işarettir. Bazı tabirlere göre rüyada flamingo görülmesi eşle mutluluğa yorumlanır. Flamingo görülen rüya, her bakımdan iyi ve hayırlı bir kişiye, daha huzurlu hayata işarettir.

Rüyada flamingoların uçtuğunu görmek uzak bir yerden gelecek misafire işarettir. Bekar kişi rüyasında flamingoların sürüsünü görürse, asil bir kişiyle evleneceğine delalettir. Evli birinin rüyasında flamingo sürüsü görmesi çocuklarının mutluluğuna delalet etmektedir.

Rüyada flamingo öldürmek rüya sahibi için hayır anlamına gelir. Rüyasında bir flamingoyu öldürdüğünü gören, eliyle büyük bir rakibine karşı galip gelir. Flamingonun kendisi ile konuştuğunu gören, herkesin şaşıracağı bir iş yapar yahut varlıklı birinden hayır ve menfaat görür. Flamingoyu öldürmek kendisine engel olan, başarılarını kıskanan gereksiz kişileri hayatından çıkaracağına işarettir.

Rüyada flamingo yavrusu görmek rüya sahibinin çocuk sahibi olmak istediğine delalettir. Flamingo yavrusu ağır başlı, eğitimli, bilgili, sakin, terbiyeli, iyi huylu, ahlak sahibi bir çocuk demektir. Rüyada uçan bir flamingo yavrusu görmek rüya sahibi için müjdeli haber ile birlikte, bekârsa evlilik yolunda hayırlı bir adım atmaya veya çok yakın ve yararlı bir arkadaş edinmeye işarettir.

Rüyada flamingo pisliği görmek şansın açılacağının kanıtıdır. Rüyasında flamingo pisliği gören kişinin o anda kısmet ve şans kapılarının rüya sahibine açık olduğuna, bir işe başlaması durumunda başarılı olup bol kazanç sağlayacağına delalet edilir. Flamingo pisliği gördüyseniz bu rüya hayra yorumlanır.

Rüyada flamingo yakalamak etrafında fedakarlık gösteren kimseye işaret eder. Bir flamingo tuttuğunu veya kendisine hediye edildiğini gören, bu sıfatları taşıyan biri ile arkadaş olur. Flamingo yakalamanız alacağınız hayır dualarına işaret eder.

Rüyada flamingo yumurtası görmeniz, kişinin kısa süreli olan bir sevincine işarettir. Rüya sahibini yaşadığı günlerden sonra güzel günlerin beklediğine yorulur. Rüya sahibinin yavrusuna ve ondan gelecek olan güzel habere delalet eder. Ayrıca sıkıntılı durumlarda her şey yoluna girecektir.

Rüyada pembe flamingo görmek gurbete çıkan kimsenin geri gelmesine yorulur. Pembe flamingoları bir arada görmek ortaklığı ve toplu hareket etmeyi seven kimselere işarettir. Flamingoları havada dağınık halde görmek yola çıkacaklar için hayra, diğerleri için sevindirici haberlere işarettir. Pembe renkteki flamingoları mevsimi dışında toplu halde görmek kışın çetin geçmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada deniz kıyısında flamingoları görmek, toplantı ve ortaklığı seven kimselere işarettir. Rüyada flamingo kuşlarının denizde bir yerde toplanmış görülmeleri, misafirlerin yolculuktan gelmesine işarettir. Denizde flamingonun görülmesi gemi yolculuğuna da işarettir.


FOTOĞRAF: 
Rüyada fotoğraflar görmek, hiç beklenmedik bir yerden gelecek bir yardımı alacağınız şeklinde tabir edilir.

FÜZE: Rüyada füze ya da roket görmek hayra yorulur, ve büyük servetleri simgeler.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir