Anneler günü kutlama mesajları

Anne

Anneler günü kutlama mesajları

Anneler günü kutlama mesajları ve resimli sözler

happy mothers day

Anneler Günü için birkaç kutlama mesajı örneği

Allah seni başımızdan, yanımızdan, solumuzdan eksik etmesin annem. Anneler Günü’n kutlu olsun.

Anne kokusu huzurun adresi, bir gün değil her gün senin günün. Seni çok seviyorum annecim, anneler günün kutlu olsun!

Anneciğim, sen yol gösterici ve ilham kaynağı bir yıldızsın. Bana göstermiş olduğun rehberlik için sana teşekkür ederim. Anneler Günün kutlu olsun!

Annelik en kutsal bağdır. Seni bana bağlayan her şeye şükürler olsun. İyi ki benim annemsin.

Annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum!

Annem, seni seviyorum! Senin her zaman yanımızda olman, bizi koruman ve kollaman için şükürler olsun. Sen bizim için her zaman en büyük destekçimiz oldun. Anneler Günü’n kutlu olsun!

Annem, seni seviyorum! Senin sonsuz sevgin ve fedakarlığın olmadan hayatımızın hiçbir anlamı olmazdı. Sen bizim için her zaman en önemli insansın. Anneler Günü’n kutlu olsun!

Annem, seni seviyoruz! Senin fedakarlıkların, sabrın ve sevgin sayesinde bugünlere geldik. Sen bizim için her zaman en değerli insansın. Anneler Günü’n kutlu olsun!

Bana ablalıktan çok annelik eden ve annemle kurduğu derin koalisyonlarıyla birlik ve beraberlik içerisinde geleceğime yön veren canım ablamın da anneler günü kutlu olsun.

Bana gözlerinle değil, kalbinle baktın, beni çok sevdiğini kalbinle anlattın. Anneler günün kutlu olsun.

Bana yol göstermen olduğu sürece, hiçbir şey için endişelenmem. Seni seviyorum anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun!

Beni mutlu etmek için yaptığın tüm fedakarlıkları bir yere yazsam, milyonlarca defter bile yeterli olmaz. Bütün fedakârlıkların ve sevgin için teşekkürler. Anneler Günün kutlu olsun. Hayatın boyunca mutlu olmayı hak ediyorsun.

Bir günde değil, her gün, her an benimlesin. Her zaman bana destek olansın, benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun.

Bizi mükemmel şekilde yetiştirme çabaların olmasaydı bu dünya asla harika olmazdı. Anneler Günün kutlu olsun!

Çocukken, bana örnek oldun; gençken, arkamdan beni gözettin, yetişkin olduğumda hep yanımda yürüdün. Her an yanımda olduğun için sana minnettarım. Anneler Günün kutlu olsun!

Çocuklarımın annesi ve benim meleğim, anneler günün kutlu olsun sevgilim.

Dağlar gibi büyük sevgin, inci gibi parlar tenin, güneş gibi güzel gözlerin. İyi ki varsın Annem.

Dokuz ay karnında, dokuz yıl kucağında ve ömür boyu yüreğinde bizleri taşıyan annelerimizin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Dünyanın en güzel annesi, hayatımda olduğun için sana minnettarım. Bebekliğimden beri bana gösterdiğin sevgi, sabır ve nezaket için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum anneciğim! Anneler Günün kutlu olsun.

Dünyanın en iyi annesi, seni çok seviyorum. Bana karşı duyduğun koşulsuz sevgi için teşekkür ederim. Kimse seninle kıyaslanamaz anne, Anneler Günün kutlu olsun!

Eline doğdum, kucağında uyudum. Kokunla büyüdüm, gülüşünle uçtum. İyi ki benim annemsin. Anneler Günü’n kutlu olsun annem.

En karanlık anlarımda ve her şey kaybolduğunda, asla vazgeçmemem için beni destekledin ve hayatımda harika bir rol oynadın anne. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun.

Geleceğin doktorlarını, öğretmenlerini, mimarlarını ve en önemlisi de ‘insanlarını’ yetiştirenler anneler, gününüz kutlu olsun. İnsanlık sizin kadar güzel olsun.

Geleceğin güzel annesi. Sen dünyanın en güzel kadını, en merhametli insanısın. Anneler Günün kutlu olsun.

Gökte bir ışık, parlak bir yıldız, yoklukta bir düş, ayda bir yaldız, tutunduğum dalım, en tatlı balım. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

Gönül bahçemde açan en güzel çiçeksin. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim! Anneler Günün kutlu olsun!

Gözyaşı döktüğümde, neşeli olduğumda, korktuğumda, yanımdaydın her zaman. Her zaman yanımda olduğunu biliyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Gül kokun ve sıcacık tebessümünle iyi ki benim annemsin! Anneler günü kutlu olsun.

Hayat yolculuğumun başından beri beni besleyen, üzerimden duasını eksik etmeyen, benim için her an endişelenen, bana rehberlik eden ve her arayışımda beni destekleyen kişi sendin anneciğim. İhtiyacım olan sevgi için her gün orada olduğunu biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

Hayatım boyunca beni hep destekledin ve teşvik ettin. Anneler Günün kutlu olsun!

Hayatıma önder olan ve bana her zaman doğru yolu gösteren canım annem anneler günün kutlu olsun.

Hayatımla ilgili aldığın tüm kararlar ve mükemmel dokunuşlar için sana borcumu asla ödeyemem. Bu özel günde, tüm fedakârlıklarını ne kadar takdir ettiğimi bilmeni istiyorum. Her şey için çok teşekkür ederim. Seni seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Her zaman doğruluğu ve dürüstlüğü öğütleyen bir tanecik annem, yolun yolumsa sevginin ışıltısı ışığımdır.

Hiç bir söz, sevgine ve desteğine teşekkür edemeyecek biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

İyi bir insan olmam için her şeyi sen öğrettin. Sen sadece annem değil, aynı zamanda öğretmenimsin. Anneler Günün kutlu olsun!

Kalbimin içindeki en güzel şeysin, Anneler Günün kutlu olsun!

Karanlık odamda, nurlu ışığım. Akıl hocam, hayat danışmanım. Anneler günün kutlu olsun, iyi ki varsın canım.

Karşılıksız tek sevgi senin sevgin anneciğim. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyorum. Ellerinden öpüyorum anneciğim.

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Mükemmel ve muhteşem bir anne olmanın yanı sıra inanılmaz bir eğitmen olan anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun!

Sadece anneler gününde değil, hayatımızın her anında sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklamalıyız annelerimizi. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Sarılmak için kolların her zaman açık. Bir arkadaşa ihtiyacım olduğunda, her zaman yanımdasın. Bir derse ihtiyacım olduğunda, en iyi öğretmensin. Gücün ve sevgin bana her zaman rehberlik ediyor. Seni çok seviyorum anneciğim, Anneler Günün kutlu olsun!

Sen ilham kaynağımsın. Çocuklarım için senin gibi bir anne olmak istemişimdir, beni yetiştirmiş olduğun gibi onları yetiştirebileyim. Anneler Günün kutlu olsun!

Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Senin sevgin, fedakarlığın ve desteğin için minnettarız. Sen bizim için dünyanın en özel insanısın. İyi ki varsın, annem! Anneler Günü kutlu olsun!

Senin sevgin ve desteğin olmadan hayatımızın hiçbir anlamı olmazdı. Sen bizim güneşimizsin, her zaman yanımızda olman için şükürler olsun. Anneler Günü’n kutlu olsun!

Senin sevgin ve desteğin sayesinde büyüdük, güçlendik ve hayallerimizi gerçekleştirdik. Sen bizim için dünyanın en özel insanısın. Anneler Günü’n kutlu olsun!

Senin sonsuz sevgin ve desteğin sayesinde hayatımızın her anında güçlü kaldık. Sen bizim için dünyanın en özel insanısın ve seni seviyoruz. Anneler Günü kutlu olsun!

Sınırsız ve anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Sınırsız sevgin ve sabrın için çok teşekkürler canım anneciğim… Anneler günün kutlu olsun.

Sofrada artar, taşar. Bahçede açar, parlar. Evin en güzel yerinde, çiçek gibi kokar. Anneler Günü’nüz kutlu olsun.

Yanında olamasam da bu mesajım bir nebze olsa yüzünü güldürsün annem. İyi ki benim annemsin, iyi ki senin evladınım. Anneler günün kutlu olsun.

Yüreğim hep seninle canım annem… Anneler günün kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgin ve sabrın için çok teşekkür ederim canım anneciğim… Anneler günün kutlu olsun.

Yüzü melek gibidir, kalbi çiçek gibidir, gülüşü güneş gibidir. Anneler Gününüz Kutlu Olsun.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir