Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Haziran 2021

Öğretmenler günü ile ilgili mesajlar, sözler, vecizeler ve özdeyişler

Öğretmenler günü ile ilgili mesajlar, sözler, vecizeler ve özdeyişler

Öğretmenler günü ile ilgili mesajlar, sözler, vecizeler ve özdeyişler

Öğretmenler Günü Mesajları

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

En özel ve en güzel anlamlı öğretmenler günü mesajları

Anne ve babamdan sonra en güvendiğim insana öğretmenime şükranlarımı sunarım. Ögretmenler Gününüz kutlu olsun!

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum der, Hz. Ali. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Bana hayal kurmayı ve bu hayallere ulaşmak için nasıl çalışmam gerektiğini öğreten, bir öğretmenden daha çok arkadaş gibi davranan ve ilham veren muhteşem öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Bana yanlışı doğruyu ayırt etmem için rehberlik eden, nasıl yazılacağını ve okunacağını öğreten, bir uçurtma olarak hayal kurmamı ve uçmamı sağlayan; arkadaşım, akıl hocam, ilham kaynağım ve ışığım… Her şey için teşekkürler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Başarımda sen varsın… Kalbim ismini ansın. Saygılar senin olsun… Sevgili öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Benim için bir öğretmen değil, aynı zamanda bir ilham kaynağı olan canım öğretmenim. Sizin gibi bir yol göstericim olduğu için o kadar şanslıyım ki… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Biricik öğretmenim canım öğretmenim iyi ki varsın iyi ki benimlesin. Sağol, varol! Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakârlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Doğruya, güzelliğe, odur yolu gösteren odur hep geleceğe güvenle gülümseyen. Bir ana, bir babadır çocuklara sunulan. Odur eli öpülen, odur fedakâr insan. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Dünyanın en tatlı öğretmeni, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Dünyanın her yanında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve en değerli varlığıdır.

Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir.

Geleceğin güvencesi eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır.

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

İstikbalimize ışık tutup rehber olan değerli öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğretmen, bir bahçıvandır ve en güzel gülleri yetiştirir hiç yorulmadan, bıkmadan. Bahçesindeki güllere su verir ve onların bakımını titizlikle yapar usanmadan. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Öğretmen bir kandil gibi kendini tüketerek başkalarına ışık verir. 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir.

Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper öğretmenler gününüzü kutlarım.

Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun!

Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur.

Öğretmen, öğrencilerinin üzerine titreyendir. Gömleğimizin düğmesi açılınca eliyle kapatan, alnımız terleyince mendiliyle kurulayan, ayağımıza taş dokunsa bizden önce üzülendir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğretmenim bilir misin seni nasıl sevdiğimi? Sorsan bana nerde yerin gösteririm ben kalbimi. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğretmenler, altın kanatlı kelebeklerdir. Çiçeklerin arasından hiç yorulmadan, devamlı uçarlar. Çiçeklerine toz kondurmamaya çalışırlar. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğretmenler günü hepimiz için büyük önem taşıyor, eğitim seviyemiz ne olursa olsun, bize öğrettiklerine duyduğumuz minneti hiçbir zaman unutmayacağımız öğretmenlerimizin bu değerli gününü kutlar, saygılar sunarım.

Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.

Öğretmenlere çok büyük borcumuz vardır. Çünkü öğretmenlerimiz bize saygı, sevgi, eğitim, temizlik, ahlak öğretmeye çalışır. Öğretmenlerimize saygı ve sevgi duymalıyız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Sana her gün daha çok hayran oluyorum. Keşke hep öğrencin olsam ve tüm günlerde seninle birlikte olabilsem. Dünyanın en şanslı öğrencilerinin öğretmeni, Öğretmenler Günün kutlu olsun!

Sen bir ışık yolusun. Bizi hep aydınlatan bir bilgi kaynağısın türlü şeyler anlatan. Avukat, doktor, hâkim, hepsi senin eserin bu ülke, bu insanlar senindir öğretmenim. Her öğretmenler gününde, sevinçle çarpar kalbim. Gösterdi tüm gücünü sevgili öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Sen bir tek kanatlı bilgi meleğisin. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!Öğretmen, bir bahçıvandır. En güzel gülleri o yetiştirir. Hiç yorulmadan, bıkmadan, usanmadan bahçesindeki güllere su verir ve onların bakımını titizlikle yapar. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Sevgiyle, bilgiyle yoğurdun bizi, bu azimle aştık cahillik denizini, barışın güvercini, doğruluk hazinesi, inan ki sensin, can öğretmenim.

Siz bir mum ışığı, biz de o mumdan yararlanan öğrencileriz. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Sizin gibi harika bir öğretmenle hayatım boyunca başarılı olacağından emindim ama bu kadarını ben bile hayal edemiyordum. Başarı yolunda bana yol gösterdiğiniz için minnettarlığımı ifade edecek bir sözcük bulamıyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Toplumların uygarlık düzeyi, öğretmene verdiği değerle ölçülür.

Tüm bildiklerini bize öğrettin, millete faydalı bireyler ettin, kalemi kılıçtan çok keskin ettin, çareler ürettin sen öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.

Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!

Üzerimde emeği olan bütün öğretmenlerimin öğretmenler gününü en içten dileklerle kutluyorum.

Vatan bir okulsa ilk nöbettesin, ilim denizinde hep seferdesin, kutsal mesleğinle gönüllerdesin, benim de gönlümü al öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Vatanın dört bir yanında fedakarca çalışarak bu ulvi görevi layıkıyla yerine getiren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, başarılarının devamını dilerim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Yeryüzünde öğretmenlikten daha şerefli bir meslek tanımıyorum (Diyojen). Canım öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.