Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Öğretmenler Günü Mesajları

Ana Sayfa » Belirli Günler ve Haftalar » Öğretmenler Günü Mesajları
Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler Günü Mesajları

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

En özel ve en güzel anlamlı öğretmenler günü mesajları

Anne ve babamdan sonra en güvendiğim insana öğretmenime şükranlarımı sunarım. Ögretmenler Gününüz kutlu olsun!

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum der, Hz. Ali. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Bana hayal kurmayı ve bu hayallere ulaşmak için nasıl çalışmam gerektiğini öğreten, bir öğretmenden daha çok arkadaş gibi davranan ve ilham veren muhteşem öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Bana yanlışı doğruyu ayırt etmem için rehberlik eden, nasıl yazılacağını ve okunacağını öğreten, bir uçurtma olarak hayal kurmamı ve uçmamı sağlayan; arkadaşım, akıl hocam, ilham kaynağım ve ışığım… Her şey için teşekkürler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Başarımda sen varsın… Kalbim ismini ansın. Saygılar senin olsun… Sevgili öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Benim için bir öğretmen değil, aynı zamanda bir ilham kaynağı olan canım öğretmenim. Sizin gibi bir yol göstericim olduğu için o kadar şanslıyım ki… Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Biricik öğretmenim canım öğretmenim iyi ki varsın iyi ki benimlesin. Sağol, varol! Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Doğruya, güzelliğe, odur yolu gösteren odur hep geleceğe güvenle gülümseyen. Bir ana, bir babadır çocuklara sunulan. Odur eli öpülen, odur fedakâr insan. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Dünyanın en tatlı öğretmeni, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir (Atatürk). 24 Kasım Ögretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper öğretmenler gününüzü kutlarım.

Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun!

Öğretmen, öğrencilerinin üzerine titreyendir. Gömleğimizin düğmesi açılınca eliyle kapatan, alnımız terleyince mendiliyle kurulayan, ayağımıza taş dokunsa bizden önce üzülendir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğretmenim bilir misin seni nasıl sevdiğimi? Sorsan bana nerde yerin gösteririm ben kalbimi. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğretmenler, altın kanatlı kelebeklerdir. Çiçeklerin arasından hiç yorulmadan, devamlı uçarlar. Çiçeklerine toz kondurmamaya çalışırlar. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğretmenler günü hepimiz için büyük önem taşıyor, eğitim seviyemiz ne olursa olsun, bize öğrettiklerine duyduğumuz minneti hiçbir zaman unutmayacağımız öğretmenlerimizin bu değerli gününü kutlar, saygılar sunarım.

Öğretmenlere çok büyük borcumuz vardır. Çünkü öğretmenlerimiz bize saygı, sevgi, eğitim, temizlik, ahlak öğretmeye çalışır. Öğretmenlerimize saygı ve sevgi duymalıyız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Sana her gün daha çok hayran oluyorum. Keşke hep öğrencin olsam ve tüm günlerde seninle birlikte olabilsem. Dünyanın en şanslı öğrencilerinin öğretmeni, Öğretmenler Günün kutlu olsun!

Sen bir ışık yolusun. Bizi hep aydınlatan bir bilgi kaynağısın türlü şeyler anlatan. Avukat, doktor, hâkim, hepsi senin eserin bu ülke, bu insanlar senindir öğretmenim. Her öğretmenler gününde, sevinçle çarpar kalbim. Gösterdi tüm gücünü sevgili öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Sen bir tek kanatlı bilgi meleğisin. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!Öğretmen, bir bahçıvandır. En güzel gülleri o yetiştirir. Hiç yorulmadan, bıkmadan, usanmadan bahçesindeki güllere su verir ve onların bakımını titizlikle yapar. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Sevgiyle, bilgiyle yoğurdun bizi, bu azimle aştık cahillik denizini, barışın güvercini, doğruluk hazinesi, inan ki sensin, can öğretmenim.

Siz bir mum ışığı, biz de o mumdan yararlanan öğrencileriz. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Sizin gibi harika bir öğretmenle hayatım boyunca başarılı olacağından emindim ama bu kadarını ben bile hayal edemiyordum. Başarı yolunda bana yol gösterdiğiniz için minnettarlığımı ifade edecek bir sözcük bulamıyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Tüm bildiklerini bize öğrettin, millete faydalı bireyler ettin, kalemi kılıçtan çok keskin ettin, çareler ürettin sen öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!

Üzerimde emeği olan bütün öğretmenlerimin öğretmenler gününü en içten dileklerle kutluyorum.

Vatan bir okulsa ilk nöbettesin, ilim denizinde hep seferdesin, kutsal mesleğinle gönüllerdesin, benim de gönlümü al öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Vatanın dört bir yanında fedakarca çalışarak bu ulvi görevi layıkıyla yerine getiren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, başarılarının devamını dilerim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Yeryüzünde öğretmenlikten daha şerefli bir meslek tanımıyorum (Diyojen). Canım öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Canım öğretmenim iyi ki varsın

Öğretmenler Günü Mesajları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Atatürk İlke ve İnkılaplarının Dayandığı Esaslar Ü Harfi ile Başlayan Atasözleri ve Anlamları Dünya’mızın Yapısında Neler Var? Tarihin Yücesine Niçin İbadet Ederiz? Dil dökmek deyiminin anlamı nedir?

FACEBOOK'TA BİZ

Online İlkokul

Hoşgeldiniz

Online İlkokul - Tüm Hakları Saklıdır