Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Koç Burcunun Özellikleri nelerdir?

Ana Sayfa » Genel » Koç Burcunun Özellikleri nelerdir?
Koç Burcunun Özellikleri nelerdir?

Koç Burcunun Özellikleri nelerdir?

Lider, ateşli, atılgan, cesur, mert, kendini beğenen kimselerdir. Haksızlığa asla dayanamazlar; hiç tanımadıkları kimselere yapılan haksızlıklar bile şiddetli tepki göstermelerine sebep olabilir.

Kendilerindeki üstün özelliklerinin farkındadırlar. Bununla da övünürler. Daha da ileri gidebilirler; gururlanırlar, kibirlenirler. Sürekli olarak kendilerinden söz ederler ve her fırsatta da üstün olduklarını imaya kalkabilirler. Bu yönleri, zamanla onlara hayran olanları da hayal kırıklığına uğratabilir.

Koç Burcunda doğanların olumlu özelliklerine sahip olanlar; zeki, anlayışlı, cesur, her türlü güçlüğe göğüs gerebilen, tehlikeye atılabilen, ayrıntılar içinden önemli gerçekleri bulup çıkartabilen, gerektiğinde direnebilen, güçlü, güvenilir, herkesin ufkunu genişleten kimselerdir.

Koç Burcunda doğanların olumsuz özelliklerine sahip olanlar, son derece bencildir. Herkesten üstün olduklarına inanırlar. Başkalarını yönetmeye kalkarlar. Onların hareketlerine karışırlar ve istedikleri yapılmadığı takdirde korkunç derecede öfkelenirler. Bu öfke arasında ellerinden kaza bile çıkabilir.

Dorukta olma istekleri vardır. Bunu başaramazlarsa, çevrelerindekilere garez olurlar. Beğenilen, sevilen, üstün kimseleri çekiştirirler. Çünkü onların durumlarını, başarılarını kıskanırlar.

Söylenenlere inanmazlar, devamlı olarak kuşku içindedirler.

Gözleri pektir, cesaretlerini kanıtlamak için durup dururken kavga çıkarmaya kalkabilirler. Yeniliklerden hoşlanırlar, ama ilgileri kısa sürede geçer. Bundan dolayı belli bir konuda derin bilgiye sahip olmaları güçtür.

Koç Burcunda doğanların olumsuz özelliklerine sahip olanların dostluğuna güvenilmez. Çünkü, kendi menfaatleri yüzünden kolayca düşman da olabililer.

Koç burcunda doğanlar, bir pırlanta kadar saf, ama bir taş kadar sert olabilirler. Kimi neşe veren, iç açan bir kır çiçeği gibidir!

Koç Burcunun Özellikleri nelerdir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Karikatürler

Karikatürler 03 Eylül 2020

Pervane yapma etkinliği

Pervane yapma etkinliği 30 Ağustos 2020

 • Son Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü konuşmaları Kahramanlık hikayeleri Besinleri uygun yerlere yazınız İlköğretim haftası ile ilgili güzel sözler Ö harfi ile başlayan zıt anlamlı kelimeler Trafik işaretlerini boyayınız. Bu işaretlerin adını ve anlamını yazınız.

  FACEBOOK'TA BİZ

  Online İlkokul

  Hoşgeldiniz

  Online İlkokul Sanal Alemin İlkokulu - Tüm Hakları Saklıdır