Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Koç Burcunun Özellikleri nelerdir?

Ana Sayfa » Genel » Koç Burcunun Özellikleri nelerdir?
Koç Burcunun Özellikleri nelerdir?

Koç Burcunun Özellikleri nelerdir?

Lider, ateşli, atılgan, cesur, mert, kendini beğenen kimselerdir. Haksızlığa asla dayanamazlar; hiç tanımadıkları kimselere yapılan haksızlıklar bile şiddetli tepki göstermelerine sebep olabilir.

Kendilerindeki üstün özelliklerinin farkındadırlar. Bununla da övünürler. Daha da ileri gidebilirler; gururlanırlar, kibirlenirler. Sürekli olarak kendilerinden söz ederler ve her fırsatta da üstün olduklarını imaya kalkabilirler. Bu yönleri, zamanla onlara hayran olanları da hayal kırıklığına uğratabilir.

Koç Burcunda doğanların olumlu özelliklerine sahip olanlar; zeki, anlayışlı, cesur, her türlü güçlüğe göğüs gerebilen, tehlikeye atılabilen, ayrıntılar içinden önemli gerçekleri bulup çıkartabilen, gerektiğinde direnebilen, güçlü, güvenilir, herkesin ufkunu genişleten kimselerdir.

Koç Burcunda doğanların olumsuz özelliklerine sahip olanlar, son derece bencildir. Herkesten üstün olduklarına inanırlar. Başkalarını yönetmeye kalkarlar. Onların hareketlerine karışırlar ve istedikleri yapılmadığı takdirde korkunç derecede öfkelenirler. Bu öfke arasında ellerinden kaza bile çıkabilir.

Dorukta olma istekleri vardır. Bunu başaramazlarsa, çevrelerindekilere garez olurlar. Beğenilen, sevilen, üstün kimseleri çekiştirirler. Çünkü onların durumlarını, başarılarını kıskanırlar.

Söylenenlere inanmazlar, devamlı olarak kuşku içindedirler.

Gözleri pektir, cesaretlerini kanıtlamak için durup dururken kavga çıkarmaya kalkabilirler. Yeniliklerden hoşlanırlar, ama ilgileri kısa sürede geçer. Bundan dolayı belli bir konuda derin bilgiye sahip olmaları güçtür.

Koç Burcunda doğanların olumsuz özelliklerine sahip olanların dostluğuna güvenilmez. Çünkü, kendi menfaatleri yüzünden kolayca düşman da olabililer.

Koç burcunda doğanlar, bir pırlanta kadar saf, ama bir taş kadar sert olabilirler. Kimi neşe veren, iç açan bir kır çiçeği gibidir!

Koç Burcunun Özellikleri nelerdir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Perşembenin gelişi, çarşambadan bellidir Kitap İle İlgili Bilmeceler Toplumların hayatında destanlar niçin önemlidir? Ulaşım araçları nelerdir? Kanser Düşmanı Besinler Nelerdir? Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersinde ulaşılması beklenen temel beceriler nelerdir?

FACEBOOK'TA BİZ

Online İlkokul

Hoşgeldiniz

Online İlkokul - Tüm Hakları Saklıdır