Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İlkokul Öğrencilerinden Anlamlı Mesaj

Ana Sayfa » Din ve Ahlak » İlkokul Öğrencilerinden Anlamlı Mesaj
İlkokul Öğrencilerinden Anlamlı Mesaj

Batman Zübeyde Hanım İlkokulunun öğretmen ve öğrencileri, toplumsal kurallara dikkat çekmek için farkındalık çalışması yaptı.

Okul Rehberlik Servisinin organize ettiği etkinlikte, Zübeyde Hanım İlkokulunun öğretmen ve öğrencileri, toplumsal kurallara dikkat çekmek için, üzerinde “Otobüse sırayla binmeliyiz, Otobüse ön kapıdan binip, arka kapıdan inmeliyiz, görgü kuralları yaşamı güzelleştirir” yazı pankartlar hazırlayarak, sokakları gezdi, vatandaşlara görgü kurallarını hatırlattı.

İlkokul Öğrencilerinden Anlamlı Mesaj1

Öğretmen ve öğrencilerin farkındalık çalışması, duraklarda bekleyen yayaları ve yolcu taşıyan otobüs şoförlerinin takdirini topladı. Okul Müdürü Bülent Eren, “Okul olarak Ağaç Yaş İken Eğilir atasözünden yola çıkarak, küçük yaştaki çocuklarımıza toplumsal görgü ve ahlak kurallarını aşılatıp, topluma da hatırlatarak farkındalık çalışması yürütüyoruz” dedi.

milliyet.com.tr

İlkokul Öğrencilerinden Anlamlı Mesaj - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Birliktelik akrostiş Şiiri Ballıca Mağarası’nı Ziyaret Edenlerin Sayısı 100 Bini Geçti Ameliyata gelmeden önce ve ameliyattan sonra yapılacaklar nelerdir? Aile içinde benzerlik nedir? Sağlıklı Giyinmek için Neler Yapmalıyız? 15 tatil ne zaman başlayacak?

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

Hoşgeldiniz

Online İlkokul - Tüm Hakları Saklıdır