Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Arkadaşlarımızla iyi vakit geçirmemizin nedenleri nelerdir?

Ana Sayfa » Din ve Ahlak » Arkadaşlarımızla iyi vakit geçirmemizin nedenleri nelerdir?
Arkadaşlarımızla iyi vakit geçirmemizin nedenleri nelerdir?

Arkadaşlarımızla iyi vakit geçirmemizin nedenleri nelerdir?

Birlikte vakit geçirmekten hoşlandığımız arkadaşlarımız elbette vardır.

En iyi arkadaşlarımla oyun oynamayı çok seviyorum. Boş zamanlarımızda bir araya gelerek saklambaç, körebe gibi oyunlar oynuyoruz. Ayrıca derslerimize de birlikte çalışıyoruz. Birbirimizi seviyoruz ve saygı gösteriyoruz. Sorunumuz olduğunda birlikte çözüyoruz. Birbirimize güveniyoruz. Sevinçlerimizi, üzüntülerimizi ve hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle arkadaşlarım benim için çok önemli ve özeldir.

Ailemizden sonra bize en yakın olan kişiler arkadaşlarımızdır. Arkadaşlar arasında doğruluk, dürüstlük, tarafsız olma, saygı, yardımseverlik, başkalarının hakkını gözetme vb. olması gereken değerlerdir.

Günlük yaşamımızda davranışlarımıza dikkat ederek arkadaşlık ilişkilerimizi geliştirebiliriz. Arkadaşlarımız ile farklı düşündüğümüz zamanlarda onların düşüncelerine saygılı olmalıyız. Gerektiğinde de özür dilemek ya da teşekkür etmek arkadaşlık ilişkilerimiz için önemlidir. Grup çalışmalarında sorumluluklarımızı yerine getirmek, her zaman doğruyu söylemek arkadaşlarımızın güvenini kazanmamızı sağlar.

Arkadaşlarımızla iyi vakit geçirmemizin nedenleri nelerdir?

Arkadaşlarımızla iyi vakit geçirmemizin nedenleri nelerdir? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Özçekim (Selfie) F Harfi ile Başlayan Kelimeler ve Kavramlar Sağlık Alanında Kullanılan Teknolojik Ürünler Çanakkale Zaferi akrostiş Şiiri Harita Plan Kroki Adamın iyisi iş başında belli olur

FACEBOOK'TA BİZ

Online İlkokul

Hoşgeldiniz

Online İlkokul - Tüm Hakları Saklıdır